اسباب بازی تندبال

حتما برای شما سوال پیش آمده که واقعا قبل از ظهور اینترنت و فضای مجازی کودکان چگونه سرگرم میشدند. یا شاید فرزند شما پرسیده باشد که شما بدون امکانات امروزه به چه شکلی تفریح میکردید و اوقات فراغت خود را میگذراندید. در واقع به حدی این پدیده فضای مجازی گسترده شده است که تصور زندگی قبل از آن سخت باشد.

احتمالا شما در جواب به این سوال ها میگفتید که بیشتر بیرون از خانه بازی میکردید و بحث را تمام میکردید ولی بهترین راه برای نشان دادن این کار آن است که به خود کودکان امکان تجربه آن را بدهید. قطعا یکی از بازی هایی که در فضای بیرون خصوصا در پارک ها انجام میشده با وسیله ای به نام تندباد است. خوشبختانه هم اکنون شما میتوانید این وسیله خاطره انگیز را تهیه کنید و به کودکان و نوجوانان لذت تجربه آن را هدیه بدهید.

این اسباب بازی تندباد ، دقیقا با کیفیت و حس همان ایام قدیم ساخته شده است و بدون نیاز به برق و باتری شما را ساعت ها سرگرم میکند. استفاده از آن باعث فعالیت بدنی میشود که به رشد و سلامتی کودکان کمک میکند و همچنین در سنین بالاتر به خاطر شکل انجام ، علاوه بر کمک به سلامتی و کاهش وزن موجب تقویت عضلات بالاتنه از جمله سرشانه ، بازو ، مچ و زیر بغل میشود.

 طول این اسباب بازی برابر با 15 سانتیمتر است و قطر آن در پهن ترین قسمت یعنی مرکز آن 12 سانتیمتر و در دو انتها 10 سانتیمتر میباشد. این محصول به روال ایام قدیم از پلاستیک به صورت دو کاسه ای و دو رنگ ساخته شده و دقیقا با همان بسته بندی و حال و هوایی که در گذشته های دور عرضه میشده ارائه میگردد. وزن این تندبال 100 گرم است و دارای دو طناب است که در هر انتها به دسته های پلاستیکی متصل میشوند.

قیمت این محصول 25000 تومان میباشد