انبر دسته سیلیکونی یخ و قند بدنه ای تولید شده از جنس استیل دارد که به همراه دسته های سیلیکونی در مدل دست تولید و به بازار لوازم آشپزخانه عرضه گردیده است. استیل بکار برده شده در تولید این انبر ها کاملا ضد زنگ بوده و به مرور زمان کیفیت و درخشندگی خود را از دست نخواهد داد که در کنار دسته سیلیکونی ضد لغزش و مقاوم در برابر حرارت تعبیه شده برای آن به شما امکان استفاده از انبر جهت سرو و جا به جا کردن انواع مواد خوراکی نظیر یخ، سالاد، قند و ‏‏.‏‏‏‏.‏‏‏‏.‏‏ را میدهد.

 

 

انبر یکی از کاربردی ترین لوازم آشپزخانه است و این انبر دسته سیلیکونی یکی از پرفروش ترین و باکیفیت ترین این مدل لوازم به شمار می آید و به دلیل طراحی فانتزی و زیبا مناسب استفاده در محیط های مختلف می باشد.جنس بدنه دسته این انبر استیل بسیار با کیفیت می باشد.جنس سری این انبر های استیل ، سیلیکون درجه 1 و نسوز است.انبر استیل سر سیلیکونی برای بسیاری از امور آشپزی مناسب است.از جمله این امور می توان به آشپزی کردن و استفاده برای مواد غذایی در حال سرخ شدن اشاره نمود.

 

 

سری سیلیکونی این انبر ها قابلیت تحمل دما های بسیار بالا و پایین در محدوده ی -40 تا 230 درجه سانتیگراد را دارد.قابلیت شست و شو در ماشین ظرفشویی از مزایای این انبر استیل سر سیلیکونی می باشد.شما بدون نگرانی از اینکه سر این انبر بسوزد می توانید در حین سرخ شدن غذا از آن استفاده کنید.قابلیت استفاده در روغن داغ و ظروف پخت و پز بسیار داغ از قابلیت های این محصول است.کارکرد انبر های استیل سر سیلیکونی بسیار ساده و آسان می باشد . قرار گیری در یک دست و راحتی استفاده حتی با یک دست از حالت ارگونومیک دسته این انبر های استیل است.از این انبر ها برای یخ و غذا های سرد نیز قابل استفاده است . به یاد داشته باشید که سری سیلیکونی انبر استیل سر سیلیکونی را نباید در معرض شعله مستقیم آتش قرار داد.

 

 

مشخصات کلی کالا:

جنس بدنه : استیل ضد زنگ

مقاوم و نشکن

جنس دسته : سیلیکونی

طرح دسته : شکل دست

در رنگبندی شاد و مختلف

طول انبر : 13 سانت

محدوده ی تحمل دمایی : -40 تا 230 درجه

دسته ی ارگانومیک 

طراحی زیبا و کارکرد ساده

دسته های ضد لغزش

مناسب برای برداشتن یخ و سایر مواد خوراکی

 

قیمت 2عدد از این محصول 30000 تومان